KDU.breadcrumbs.homeKomunální volby

Komunální volby Hlinsko 2014

Slušnost, vstřícnost, zodpovědnost

Vážení spoluobčané,

o rozvoji a budoucnosti každého, tedy i našeho města, nerozhodují sekretariáty politických stran ani vláda či parlament, ale konkrétní lidé - osobnosti, kteří po volbách vytvoří zastupitelstvo a vedení města, a budou se tak nejvíce podílet na jeho dalším směřování.

Kandidátka KDU-ČSL je právě proto sestavena z lidí, kteří jsou díky své práci a morálnímu kreditu dobře známí a kterým lidé důvěřují. Jsou to lidé, kteří jsou ochotni se podílet na veřejném životě v Hlinsku a nezříkají se zodpovědnosti.

Mezi našimi kandidáty najdete osobnosti různých profesí, povolání i věku. Je to tým slušných lidí s velkými zkušenostmi z osobního, profesního i společenského života, kteří chtějí přispět k rozvoji a zodpovědné správě našeho města. Chceme, aby se město Hlinsko rozvíjelo v moderní, prosperující město s kvalitními životními podmínkami pro mladé i starší, pro rodiny s dětmi i seniory, pro všechny, kteří chtějí v tomto krásném koutu Vysočiny žít.

Víme, že je nutné investovat jak do hmotných projektů, tak zároveň je třeba podporovat zaměstnanost, vzdělanost, kulturu, sport či aktivity vedoucí k vzájemné pospolitosti. Vážení spoluobčané, ujišťuji vás, že budeme pracovat při správě a rozvoji našeho města svědomitě a zodpovědně, neboť vaše podpora je pro nás velkým závazkem.


Mgr. Josef Remeš
kandidát na starostu